3 tipy, jak prezentovat vaši školičku na internetu

S provozováním školičky (a jesliček) také souvisí její propagace, neboli šíření povědomí a zviditelnění. Jedná se o velmi důležitou a bohužel často opomíjenou (a podceňovanou) činnost. Proč? Protože když vás zákazník na internetu nenajde, tak se vaším zákazníkem nikdy nestane.

Prezentujte se jako profesionálové, buďte dohledatelní a zapamatovatelní.

Jak a proč se prezentovat na internetu? Prezentovat se na internetu lze několika způsoby. Dnes bych vám ráda představila 3 základní a nejdůležitější – jsou to webové stránky, sociální sítě a logo. Tyto tři kanály splní svou funkci prezentace a dodají vaší školičce na profesionalitě a důvěryhodnosti. Tedy za předpokladu, že bude nejen vaše prezentace, ale i komunikace na internetu kvalitní, vizuálně zajímavá a proklientská. Tím zaujmete své potenciální zákazníky – rodiče dětí. A to přeci chcete.

Prezentujte vaši školičku i jesličky na internetu

Webová stránka je dnes samozřejmostí i nutností. Funguje jako propagační a komunikační platforma. Rodiče zajímá, kdo za provozem školky stojí, jaký je denní režim, otevírací doba, i jak školka vypadá uvnitř. A to se na webu dozví. Nemusíte hned do webových stránek investovat desetitisíce. Pokud chcete mít webové stránky jako vaši vizitku, pak vám stačí jednoduché, přehledné a vizuálně zapamatovatelné. I takové vám pomohou oslovit vaše budoucí zákazníky (rodiče). Jen se to musí udělat správně – s citem, tématicky, zajímavě a lákavě. Mělo by z nich vyzařovat, že jste tu pro rodiče a jejich děti.

A takové stránky umí vytvořit i naši odborníci. Využijte naši službu: Webové stránky na míru

Jak komunikovat s rodiči rychle a efektivně?

Komunikace na internetu dnes už neprobíhá jen na webových stránkách. Komunikuje se především na sociálních sítích. Je to rychlé a téměř každý je používá. Jsou tudíž pro všechny přístupné a dobře ovladatelné. Na sociálních sítích můžete odpovídat na otázky, informovat o aktualitách, sdílet fotografie. Ale ne jako na osobním profilu. Firemní komunikace má svá pravidla a danou komunikační strategii.

Víme, jak na sociální sítě, umíme vymyslet komunikační strategii i vizuální identitu pro vaši školičku. Věnujte se činnostem, které vás baví a to ostatní nechte na nás.

Proč by měla mít vaše školička vlastní logo?

Mezi desítkami či stovkami školiček by měl zákazník – rodič na první pohled poznat tu vaši. Její jedinečnost a originalitu. A k tomu vám pomůže logo, které vaše jesle či školku odliší od ostatních. Profesionální logo je dobře zapamatovatelné, navázané na činnost firmy a je nápadité. A přesně takové logo pro vás zpracuje náš grafik.

  • Logo prezentuje vaši organizaci a prozrazuje o vás, že to se svým podnikáním myslíte vážně.
  • Zdůrazňuje vaši originalitu… Díky logu a jednotnému vizuálu si vás lidé zapamatují a na první pohled identifikují.
  • Logem se odlišíte od ostatních.

Rádi byste delegovali některé činnosti kolem školičky a věnovali se pouze tomu, co vás baví? Nechte to na našich profesionálech. Vyberte si některou z našich služeb.

Článek pro vás napsala:
Tereza Dvořáková
Vše pro jesle a školky

Chci se dozvědět více o nabízených službách

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.