Jóga pro středně pokročilé: tvorba účinných jógových sestav pro děti do 4 let

Shape 30. 05. 2023 Shape 16:15 - 19:15 Shape Webinář

Připravili jsme pro vás online kurz zaměřený na prohloubení znalostí o dětské józe a na schopnost naučit se smysluplně propojit jednotlivé jógové pozice do účinných jógových sestav. Kurz vám pomůže pro splnění Standardů kvality péče o dítě v dětské skupině.

→ Termín: úterý 30. 5. 2023, od 16:15 do 19:15 hodin
→ Pro koho je kurz určen:
pro pedagogy a pečující osoby v dětské skupině (absolvováním kurzu si splníte další povinné vzdělávání pečujících osob)
→ Cílová skupina dětí:
děti ve věku 1–4 let
→ Oblast standardů kvality:
kvalita plánu výchovy a péče
Videozáznam: účastníkům kurzu bude poskytnut také videozáznam
→ Do týdne po konání kurzu od nás obdržíte osvědčení o jeho absolvování a výukové materiály. 

Připravili jsme tři na sebe navazující online kurzy, každý v rozsahu 3 hodin:

Pro získání souvislých informací doporučujeme zúčastnit se všech tří kurzů, tento balíček lze zakoupit za zvýhodněnou cenu. Je ale možný i nákup samostatných dílů.

Obsah

Kurz je připraven pro všechny, kteří prošli základy dětské jógy, obeznámili se se základními jógovými pozicemi, cvičeními, hrami a básněmi pro děti do 4 let a nyní se chtějí naučit propojit jednotlivé jógové pozice do účinných jógových sestav.

 Co si odnesete ze společného setkání?

  • Naučíte se za sebou poskládat jednotlivé jógové pozice podle předem zvoleného účinku, tak aby nedocházelo k jejich neefektivnímu využití.
  • Osvojíte si pravidla pro vytváření vlastních sestav, kdy budete schopni propojit jednotlivé jógové pozice do komplexních sestav.
  • Nastudujete si 3 klasické sestavy původní jógy s vysokými účinky na komplexní rozvoj dítěte a díky jejich důkladnému procvičení je budete schopni ihned využít ve svém každodenním cvičení s dětmi.
  • Porozumíte rozdílům mezi jednotlivými sestavami a jejich účinkem na dětské tělo.
  • Seznámíte se s celou škálou písní a textů básní z vlastní tvorby samotné lektorky.

Navíc obdržíte spoustu ihned využitelných online materiálů pro praxi:

  • prezentaci ze semináře, kde budou shrnuty všechny důležité body z kurzu
  • návod pro sestavení komplexních jógových sestav včetně vzorové lekce

Lektorka Síta Rojová 

Lektorka je cvičitelka Systému Jóga v denním životě, autorka dětských knih, spolutvůrce filmů pro děti a mládež. Součástí její již 30leté praxe je též vytváření programů pro děti všech věkových skupin a realizace lekcí v dětských skupinách, mateřských i základních školách či v jógacentrech po celé České republice. Síta pracuje též s pedagogy a pečujícími osobami, s kterými ráda sdílí teoretické poznatky o dětské józe i zkušenosti z praxe. Některé její semináře o dětské józe získaly také akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Současná doba neumožňuje setkávání s kolektivy osobní formou, proto vznikl projekt online přenosu, který je však připraven ve kvalitním video-typu.

Způsob připojení na webinář

Kurz proběhne online prostřednictvím platformy Zoom. Nejpozději den před konáním webináře vám na email přijde odkaz, prostřednictvím něhož se v době konání webináře připojíte. Doporučujeme zkontrolovat také složku „spam“ a hlavně dejte pozor, ať do objednávky zadáte správný e-mail kvůli zaslání odkazu na webinář.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.