Nezávazná předobjednávka: Akademie standardů dětských skupin

Shape 24. 05. 2022 Shape Předobjednávka

V polovině roku 2022 končí financování provozů dětských skupin z evropských zdrojů a dětské skupiny přecházejí na státní financování. Někteří z vás již státní příspěvek úspěšně čerpají, nyní je ale velkým úkolem si financování obhájit, tzn. splnit STANDARDY KVALITY DĚTSKÝCH SKUPIN.

Více si můžete přečíst zde:


Jelikož je to další kapitola vaší práce, která s sebou nese pro řadu z vás velké obavy, rádi bychom vás touto cestou provedli.

Provozujeme vlastní dětské skupiny, spolupracujeme s dalšími ostřílenými provozovateli a vypracovali jsme pro vás unikátní ucelený systém podpory, díky kterému se nemusíte standardů kvality ve vaší organizaci bát.

Pomůžeme vám, abyste svou dětskou skupinu připravili na případnou kontrolu a udrželi si tak státní příspěvek. Jsme si vědomi toho, že standardy nejsou jen o kopírování formulářů a vzorů, které vypracoval někdo jiný na míru své organizaci. Standardy kvality jsou především o pečlivé individuální přípravě a implementaci do vašeho prostředí.

Věděli jste, že pokud dětská skupina nesplní uložené nápravné opatření při nesplnění standardů kvality, hrozí ji pokuta až 100.000,- Kč a zrušení oprávnění?

A na co se můžete tedy těšit?

  1. PŘIHLASTE SE Akademie péče o děti v DS: Standardy kvality v oblasti péče o dítě a naplňování potřeb dítěte (osvojíte si základní teorii s přímou aplikací do praxe + získáte vzory potřebných dokumentů)
  2. PŘIPRAVUJEME – Akademie provozu DS: Standardy kvality v oblasti provozního zabezpečení (osvojíte si základní teorii s přímou aplikací do praxe + získáte vzory potřebných dokumentů)

A další webináře, které podpoří úspěšné zavedení standardů ve vaší dětské skupině, najdete ZDE

Pokud máte zájem o předregistraci na některou z akademií, prosím přihlaste se níže. Jakmile zveřejníme nové informace ke standardům kvality nebo vypíšeme nové termíny, dáme Vám vědět.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.