Tvořte v Canvě: pracovní listy, letáčky či přání k narozeninám

Shape 19. 09. 2022 Shape 16:00 - 19:00 Shape Webinář

Připravili jsme pro vás již několikátý termín online workshopu Canva pro dětské skupiny a školky, ve kterém vás naučíme pracovat v grafickém programu Canva, který je zdarma a online (není potřeba instalace programu), velmi intuitivní a práci v něm zvládne opravdu každý.

→ Termín: 19. 9. 2022, od 16:00 do 19:00 hodin
→ Pro koho je kurz určen:
pro pedagogy a pečující osoby v dětské skupině
Videozáznam: účastníkům kurzu bude poskytnut také videozáznam a lze zakoupit také videozáznam kurzu bez samotné účasti

Obsah

Kurz je zaměřen velmi prakticky, vše si sami vyzkoušíte a z webináře si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také 3 grafické materiály, vámi vytvořené:

  • informační leták pro rodiče
  • pracovní list pro děti
  • grafiku na sociální sítě.
  1. V první části workshopu vás lektorka provede grafickým programem Canva, od přihlášení, po představení pracovního prostředí a vysvětlení, jak pracovat s dostupnými nástroji – plátno, šablony, prvky, fotografie, texty, sdílení a uložení atd.
  2. V druhé části si společně vytvoříte informační leták/plakát na nástěnku, pracovní list pro děti a grafiku na sociální sítě.

Z vlastní praxe vám lektorka doporučí -> tipy a triky, jak pracovat s fotkami, fonty a barvami. Po kurzu již zvládnete pracovat v Canvě zcela samostatně.

A navíc: Jste neziskovka nebo vzdělávací organizace? Řekneme vám, jak můžete získat Canva Pro zdarma.

Co budete potřebovat:

Aby celý průběh kurzu byl pro vás co nejpřínosnější a obohacující, pouhé sledování nestačí. Abyste se mohli naplno zapojit a získali nové dovednosti, doporučujeme mít k dispozici dva monitory – na jednom budete sledovat obrazovku lektorky, kde bude vše vysvětlovat a na druhém budete sami pracovat v Canvě na tvorbě grafického materiálu. Pro bezproblémovou práci s Canvou doporučujeme pracovat v prohlížeči Google Chrom (zdarma ke stažení na internetu).

Lektorka Mgr. Tereza Dvořáková

Tereza Dvořáková je pedagožka s vášní pro online marketing a grafiku. Grafice se věnuje již 4 roky a s programem Canva pracuje denně už více jak 3 roky.

„Ráda předám své znalosti o Canvě i ostatním pedagogům a pracovníkům v oblasti výchovy a vzdělávání, protože vím, jak je praktické, když si můžu sama během pár minut vytvořit pěkný pracovní list pro děti nebo informační letáček pro rodiče, který zaujme.“

Způsob přihlášení na webinář

Online kurz proběhne prostřednictvím platformy Google Meet – není potřeba si stahovat či instalovat žádnou aplikaci. Po úhradě vaší objednávky Vám na zadaný email přijde odkaz, prostřednictvím něhož se v době konání webináře připojíte. Doporučujeme zkontrolovat také složku „spam“.

Do týdne po konání kurzu od nás obdržíte osvědčení o jeho absolvování.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.