Tvořte v Canvě: pracovní listy, letáčky či přání k narozeninám

Shape 22. 06. 2021 Shape 16:00-19:00 Shape Webinář

Záznam z webináře bude součástí balíčku Jesle bez starostí, pokud jej máte zakoupen, najdete jej ve svém obsahu během července.

Připravili jsme pro vás již třetí termín online workshopu Canva pro jesle a školky, ve kterém vás naučíme pracovat v grafickém programu Canva, který je zdarma a online (není potřeba instalace programu), velmi intuitivní a práci v něm zvládne opravdu každý.

Vytvořte si během pár minut krásný informační leták na nástěnku, pracovní list pro děti nebo grafiku na sociální sítě vaší školky či jeslí.

Kurz je zaměřen velmi prakticky, vše si sami vyzkoušíte a z webináře si odnesete nejen nové dovednosti a znalosti, ale také 3 grafické materiály, vámi vytvořené:

  • informační leták pro rodiče
  • pracovní list pro děti
  • grafiku na sociální sítě.

Po kurzu již zvládnete pracovat v Canvě zcela samostatně.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny pedagogy a pečující osoby v dětské skupině či jeslích, kteří vytvářejí grafické materiály: pracovní listy, pozvánky, letáky/plakáty, přání k narozeninám i grafiku na sociální sítě.

Termín online kurzu

  • Online kurz proběhne v úterý 22. června 2021, od 16:00 do 19:00 hod. a bude velmi praktický. Celková délka online kurzu činí 3 hodiny.

Obsah

  1. V první části workshopu vás lektorka provede grafickým programem Canva, od přihlášení, po představení pracovního prostředí a vysvětlení, jak pracovat s dostupnými nástroji – plátno, šablony, prvky, fotografie, texty, sdílení a uložení atd.
  2. V druhé části si společně vytvoříte informační leták/plakát na nástěnku, pracovní list pro děti a grafiku na sociální sítě.

Z vlastní praxe vám lektorka doporučí -> tipy a triky, jak pracovat s fotkami, fonty a barvami.

A navíc: Jste neziskovka nebo vzdělávací organizace? Řekneme vám, jak můžete získat Canva Pro zdarma.

Co budete potřebovat:

Aby celý průběh kurzu byl pro vás co nejpřínosnější a obohacující, pouhé sledování nestačí. Abyste se mohli naplno zapojit a získali nové dovednosti, doporučujeme mít k dispozici dva monitory – na jednom budete sledovat obrazovku lektorky, kde bude vše vysvětlovat a na druhém budete sami pracovat v Canvě na tvorbě grafického materiálu.

Lektorka Mgr. Tereza Dvořáková

Tereza Dvořáková je pedagožka s vášní pro online marketing a grafiku. Grafice se věnuje již 4 roky a s programem Canva pracuje denně už více jak 3 roky.

„Ráda předám své znalosti o Canvě i ostatním pedagogům a pracovníkům v oblasti výchovy a vzdělávání, protože vím, jak je praktické, když si můžu sama během pár minut vytvořit pěkný pracovní list pro děti nebo informační letáček pro rodiče, který zaujme.“

Cena

Cena tohoto tříhodinového online kurzu, který je pro Vás připraven, činí 800,- Kč.

V online kurzu se snažíme o co největší individuální přístup, a proto je kapacita omezena na maximální počet 10 účastníků.

Samozřejmě vám lektorka bude po celou dobu plně k dispozici a ráda zodpoví na vaše dotazy.

Způsob připojení na webinář

Online kurz proběhne online prostřednictvím platformy Google Meet, kdy není potřeba si stahovat či instalovat žádnou aplikaci. Po uhrazení poplatku Vám na email (či nejpozději v den konání kurzu) přijde odkaz, prostřednictvím něhož se v době konání webináře připojíte.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.