Výuka angličtiny pro nejmenší s prvky Montessori

Shape 09. 02. 2023 Shape 16:30 - 19:30 Shape Webinář

Připravili jsme pro vás online kurz zaměřený na efektivní výuku angličtiny u dětí, díky kterému ji zvládne bez sebemenších problémů vést i nerodilý mluvčí. Kurz vám pomůže pro splnění Standardů kvality péče o dítě v dětské skupině.

→ Termín: čtvrtek 9. 2. 2022, od 16:30 do 19:30 hodin
→ Pro koho je kurz určen:
pro pedagogy a pečující osoby v dětské skupině
→ Cílová skupina dětí:
děti ve věku 1–6 let 
→ Oblast standardů kvality:
kvalita plánu výchovy a péče
Videozáznam: účastníkům kurzu bude poskytnut také videozáznam

Do týdne po konání kurzu od nás obdržíte osvědčení o jeho absolvování a výukové materiály. 

Obsah

Načerpejte inspiraci a získejte audio a video materiály s rodilou mluvčí v přehledném ebooku (metodika písniček, říkadel a pohybových her, tipy na pomůcky a zajímavé hry, omalovánky, pracovní listy a mnoho dalšího), ihned použitelné pro efektivní výuku angličtiny u dětí, kterou následně zvládne vést i nerodilý mluvčí.

Naučte se, jak výuku angličtiny pojmout přirozeně, tak aby se dítě učilo tento jazyk stejně lehce jako mateřský. Jak zároveň do výuky efektivně zakomponovat prvky Montessori? Staňte se průvodcem co ví, jak děti zaujmout a jak je anglicky rozmluvit.

 Co si odnesete ze společného setkání?

  • Uvidíte souhrn praktických ukázek konkrétních typů aktivit.
  • Dostanete spousty interaktivních výukových materiálů (20 písniček v mp3, videokurz s písničkou v pohybu, praktické kartičky s textem k písničkám, pracovní listy k tisku a mnoho dalšího v celkové hodnotě přes 1200 Kč).  
  • Naučíte se, jak angličtinu využít při běžných denních aktivitách a jak ji hravě do denního programu začlenit.
  • Seznámíte se s úvodem do metodiky: Jak na Montessori připravené prostředí pro výuku cizích jazyků.
  • Vyzkoušíte si cvičení, tvoření, práci s Montessori pomůckami (které si sami snadno připravíte).
  • Představíme si storytime v angličtině jako zábavnou součást výuky.

Raný věk dítěte je bohatý nejen z hlediska vývoje, ale také pro rozvoj cizích jazyků. Podporujte a sdílejte druhý jazyk přirozenou cestou, což následně povede k posílení sebedůvěry dítěte a odstranění ostychu při jeho užívání.

Lektorka Ing. Mgr. Eva Potočiarová

Lektorka Eva již 10 let pomáhá učitelům i rodičům k tomu stát se pro děti sebejistými průvodci na cestě k dalšímu jazyku. Neboť angličtinu si ty nejmenší děti mohou osvojit stejně přirozeně jako češtinu. Na tuto cestu ji poprvé nasměrovaly její tři děti a dále pak pokračovala s řadou rodičů a učitelů ve svých kurzech.

 „Všechno, co jsem zjistila a vyzkoušela, vám nyní ráda předám. Sama jsem se mnoho naučila, našla nová řešení, objevila další nápady… a pořád mě to baví! Jednoho dne mi totiž došlo, že se děje něco úžasného, co prostě musím sdílet. Od té doby potkávám nadšené pedagogy a rodiče, kteří oslavují úspěchy s fungujícími radami ode mě. To mi dělá největší radost a motivaci pokračovat.“

 

Způsob přihlášení na webinář

Online kurz proběhne prostřednictvím platformy Google Meet – není potřeba si stahovat či instalovat žádnou aplikaci. Po úhradě objednávky Vám na zadaný email přijde odkaz, prostřednictvím něhož se v době konání webináře připojíte. Doporučujeme zkontrolovat také složku „spam“.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.