Dětská skupina bez starostí – objednávka

Jak balíček funguje?

Balíček funguje na bázi měsíčního členství, které můžete kdykoli vypovědět. Po úhradě členství vám na email přijdou přihlašovací údaje a vy tak získáte přístup do uzavřené sekce našeho webu. Po dobu platnosti členství můžete procházet její obsah a využívat dalších služeb, které jsou součástí balíčku. Na email vám vždy přijde informace o tom, že byl zveřejněn nový obsah (článek, materiál ke stažení, novinka, záznam z webináře).

Kromě toho se na nás můžete obracet v dalších záležitostech (zveřejňování inzerátů, dotazy k provozu dětské skupiny, Poradce pro dětské skupiny online prostřednictvím uzavřené facebookové skupiny a hlídání termínů neziskové organizace). Poskytování těchto služeb probíhá online – prostřednictvím Facebooku, emailu – a nebo telefonicky.

Členství se automaticky prodlužuje. Po vypršení zaplacené doby členství vám vystavíme doklad na další období. Pokud jste zvolili platbu kartou, platba se vám automaticky strhne z platební karty použité v první objednávce a vy už nemusíte nic řešit. Následně vám zašleme potvrzení o přijetí platby společně s fakturou. Pokud jste platili bankovním převodem, obdržíte podklady k platbě a následně musíte ručně uhradit další období. Pokud členství prodloužit nechcete, stačí nám dát vědět. Přesné obchodní podmínky najdete zde

Jak balíček zakoupit?

  1. Vyberte si z nabídky – balíček je možné zakoupit ve variantě na 1 měsíc, na 3 měsíce nebo na 1 rok.
  2. Vyberte platební metodu – zaplatit můžete buďto bankovním převodem, nebo platební kartou.
  3. Vyplňte fakturační údaje a dokončete nákup.
  4. Dejte si pozor na vyplnění správné emailové adresy – po úhradě objednávky vám na ni přijde faktura a také na ni budou vytvořeny přístupové údaje ke členské sekci.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.