Individuální konzultace ke standardům kvality péče v DS

Povinnost dodržovat standardy kvality, na rozdíl od jiných ustanovení novelizovaného zákona 247/2014 Sb., začaly platit pro všechny dětské skupiny bez rozdílu od 1. října 2021. Stále častěji se na nás proto obracejí provozovatelé dětských skupin s tím, že se na jejich plnění chtějí připravit. Proto nabízíme možnost individuální online konzultace ke standardům.

Standardy se zaměřují na 3 oblasti:

  • Standardy v oblasti péče o dítě a naplňování potřeb dítěte
  • Standardy v oblasti personálního zabezpečení
  • Standardy v oblasti provozního zabezpečení

Věděli jste, že pokud dětská skupina nesplní uložené nápravné opatření při nesplnění standardů kvality, hrozí ji pokuta až 100.000,- Kč a zrušení oprávnění?

Doporučujeme: Akademii péče o děti v dětské skupině pro zástupce z vaší organizace, který má na starost tvorbu dokumentů (Plán výchovy a péče, Adaptace, komunikace s rodiči a další). V rámci webinářů by byl pracovník proškolen, zpracoval by si potřebné dokumenty a proškolil ostatní zaměstnance. Více informací zde: https://vseprojesle.cz/stitky-akce/standardy-vzdelavani/. Také můžeme uspořádat Akademii pro celý váš tým.

Co přesně služba obsahuje?

Individuální konzultace konkrétního standardu – péče o dítě, personálního nebo provozního
Jak to funguje?
  • 1. prostudování zaslaných materiálů ke konkrétnímu standardu (personální, provozní nebo péče o dítě)
  • 2. 1 hodina konzultace nad materiálem – nasměrování, upozornění na případné nedostatky a doporučení dalšího postupu

Jaká je cena služby?

Cena konzultace je 3 750 Kč + DPH

Na základě individuální konzultace a vyhodnocení zpracovaných dokumentů by Vám byla doporučena případně další metodická pomoc při zpracování standardů kvality (zpracování na míru), která bude naceněna individuálně.

Pro koho je služba vhodná?

Pro všechny provozovatele dětských skupin. Pro domluvení termínu konzultace a další informace vyplňte formulář níže nebo nám napište na info@vseprojesle.cz

Mám zájem o tuto službu

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.