Logo jako základ firemní identity

Základním prvkem prezentace každé společnosti či organizace je logo. Správné logo vaši dětskou skupinu či školku odliší od ostatních a lidé si vaše zařízení lépe zapamatují. Profesionální logo je dobře zapamatovatelné, navázané na činnost firmy, je nápadité, ale zároveň snadno použitelné v různých situacích a na různých materiálech. A přesně takové logo pro vás zpracujeme.

Co přesně služba obsahuje? 

Na základě informací a požadavků z vaší strany vám vytvoříme minimálně 3 grafické návrhy (logotypy). Vámi vybraný logotyp pak dle vašeho přání upravíme do finální podoby. Logotyp bude obsahovat grafickou značku a logotyp včetně názvu se sladěným fontem a obdržíte jej ve formátech SVG (v křivkách) a PNG (v rastrovém formátu).

Dále obdržíte malý návod na použití loga, samotný font k dalšímu použití a seznam použitých barev.

Pro koho je služba vhodná?

Pro všechny, kteří začínají s provozem jeslí či školky a chtějí působit profesionálně a odlišit se od ostatních. Pro ty, kteří se svou stávající prezentací nejsou spokojeni.

Jaká je cena služby?

Zpracování loga – 6 500 Kč + DPH.

V případě zájmu je dále možné se domluvit na zpracování vizitek, reklamních tiskovin, pozvánek a dalších dokumentů. Nezapomeňte v rámci vaší prezentace ani na vlastní webové stránky a komunikujte se svými zákazníky na sociálních sítích.

Mám zájem o tuto službu

    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.