Balíček Dětská skupina bez starostí

Pro všechny provozovatele dětských skupin, i pro ty, kteří svou dětskou skupinu teprve zakládají.

Naše sedmileté zkušenosti v oblasti dětských skupin jsme dali dohromady do balíčku, díky kterému bude provoz vaší dětské skupiny hračka. Můžete se na nás obracet s dotazy a zároveň čerpat důležité informace k provozu dětské skupiny, které najdete v členské sekci.

Chci zakoupit balíček
Mám zakoupený balíček. Přihlásit se.

Co balíček obsahuje

 • Získáte přístup do uzavřené sekce webu, kde zveřejňujeme novinky, články, návody, praktické tipy a upozornění i vzory dokumentace.
 • Jednou měsíčně je pro vás záznam z našeho webináře zdarma.
 • Můžete zdarma zveřejňovat inzeráty v sekci Inzerce.
 • Zásadní novinky a upozornění budete od nás dostávat do své emailové schránky.
 • Zodpovíme vaše dotazy na telefonu a emailu.
 • Poradce vám bude k dispozici v uzavřené facebookové skupině Poradce pro dětské skupiny online.
 • Individuálně s vámi budeme řešit změny, které novela zákona přináší vaší dětské skupině.
 • Pohlídáme vaše konkrétní termíny související s chodem neziskové organizace (volbu předsedy, svolání členské schůze) a s provozem dětské skupiny.
 • Pohlídáme veškeré legislativní změny související s provozem dětských skupin.
 • Vytipujeme pro vás další dotační příležitosti.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak funguje balíček Dětská skupina bez starostí?

Balíček funguje na bázi členství, které se automaticky prodlužuje a které můžete kdykoli vypovědět. Po úhradě členství vám na email přijdou přihlašovací údaje a vy tak získáte přístup do uzavřené sekce našeho webu. Po dobu platnosti členství můžete procházet její obsah a využívat dalších služeb, které jsou součástí balíčku (zveřejňování inzerátů, dotazy telefonicky či e-mailem k provozu dětské skupiny).

Co najdu v balíčku?
 • Na email vám každý týden přijde informace o tom, že byl zveřejněn nový obsah v členské sekci, do které máte přístup – novinky, články, návody, praktické tipy a upozornění i vzory dokumentace.
 • Jednou měsíčně je pro vás záznam z našeho webináře zdarma.
 • Můžete zdarma zveřejňovat inzeráty v sekci Inzerce.
 • Zodpovíme vaše dotazy na telefonu a emailu.
 • Poradce vám bude k dispozici v uzavřené facebookové skupině Poradce pro dětské skupiny online.
 • Pohlídáme vaše konkrétní termíny související s chodem neziskové organizace (volbu předsedy, svolání členské schůze) a s provozem dětské skupiny.
Jak mi balíček může pomoci při provozu dětské skupiny?

Každý týden vás budeme informovat o novinkách, které jsme pro vás zveřejnili v balíčku, ale také o aktualitách týkajících se dětských skupin. S námi Vám nic neunikne. V balíčku najdete informace z oblasti legislativy, účetnictví, pracovně právní agendy, webináře, články, vzorové dokumenty a formuláře, nebo i šablony při práci s dětmi. A samozřejmě zodpovíme vaše dotazy na telefonu a emailu.

Jak mi balíček může pomoci při zakládání dětské skupiny?

Ve fázi budování je pro vás nejlepší balíček Dětská skupina bez starostí, v rámci nějž se na nás můžete obracet s dotazy. Také v balíčku najdete spoustu informací k provozu dětské skupiny, z oblasti legislativy, účetnictví, pracovně právní agendy, webináře, články, vzorové dokumenty a formuláře, nebo i šablony při práci s dětmi.

Kolik stojí balíček Dětská skupina bez starostí?

Nabízíme 3 varianty předplatného:

 • Dětská skupina bez starostí na 1 měsíc - 1 500 Kč + DPH
 • Dětská skupina bez starostí na 3 měsíce - 4 500 Kč + DPH
 • Dětská skupina bez starostí na 1 rok - 16 500 Kč + DPH
Jak balíček zakoupit?

Balíček si můžete zakoupit zde.

 1. Vyberte si z nabídky – balíček je možné zakoupit ve variantě na 1 měsíc, na 3 měsíce nebo na 1 rok.
 2. Vyberte platební metodu – zaplatit můžete buďto bankovním převodem, nebo platební kartou.
 3. Vyplňte fakturační údaje a dokončete nákup.
 4. Dejte si pozor na vyplnění správné emailové adresy – po úhradě objednávky vám na ni přijde faktura a také na ni budou vytvořeny přístupové údaje ke členské sekci.
Jak ukončím členství?

Členství můžete kdykoliv ukončit, stačí zaslat na e-mail info@vseprojesle.cz informaci o tom, že již nechcete balíček Dětská skupina bez starostí prodlužovat a my vám novou fakturu nezašleme. Ukončením členství ztratíte přístup do uzavřené členské sekce na webu a nebudete moci nadále využívat dalších služeb v rámci balíčku Dětská skupina bez starostí. Přesné obchodní podmínky najdete zde.

Jak se členství prodlužuje?

Členství se prodlužuje automaticky. Po vypršení zaplacené doby členství vám vystavíme doklad na další období. Pokud jste zvolili platbu kartou, platba se vám automaticky strhne z platební karty použité v první objednávce a vy už nemusíte nic řešit. Následně vám zašleme potvrzení o přijetí platby společně s fakturou. Pokud jste platili bankovním převodem, obdržíte podklady k platbě a následně musíte ručně uhradit další období. Přesné obchodní podmínky najdete zde.

Řekli o nás

Přihlásila jsem se do balíčku Dětská skupina bez starostí a jsem nadšená z jeho obsahu, potřebných článků a informací, které nám moc pomohou. Moc Vám děkujeme, že toho pro nás děláte tolik, a přejeme spoustu dalších článků a energie na jejich tvoření.

Lenka Kavalcová Spolek Rarášek

Děkujeme za pomoc při vyřizování dotace pro naši nově vznikající dětskou skupinu Školička Břeclav a cenné rady, bez kterých bychom nikdy nezvládli v tak krátkém čase Školičku otevřít. Zvláště velký dík za to, že pro své klienty tvoříte úžasné dokumenty a checklisty, které nám pomáhají zvládnout byrokracii a dokumentaci, která je nutná k provozování DS. Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli do toho jít právě s vámi, a všem doporučuji, aby se – nejen pokud zřizují novou DS, ale i pokud už DS mají – s důvěrou obrátili právě na vás, milé dámy z Vše pro jesle, a těším se na další úspěšnou spolupráci.

Monika Náplavová Ředitelka Centra pro rodinu MÁTE NA VÍC Břeclav

Váš Balíček je úplně super. Jako manažer dětské skupiny využívám Vaše checklisty. Vaše komunikace i web jsou perfektní. Hodně mi usnadňuje práci, že už nemusím některé věci složitě vymýšlet, ale najdu je na Vašem webu a mám je hned k dispozici.

MgA. Hana Pernická Rozekvítek - Montessori mateřská škola a rodinné centrum, z. ú.

Nosím Vás na rukou, že mám poloviční práci a můžu se věnovat jiným aktivitám. Jste úžasná podpora, vše mi ohlídáte, protože víte, kde je co třeba.

Petra Kotková Štreglová Veselá žabička z.s.

Chci zakoupit balíček
Mám zakoupený balíček. Přihlásit se.